Upozornění & "řád" blogu

21. října 2010 v 19:13 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další


Pokud se jimi někdo nebude řídit, bude mu zablokován přístup a to bez předešlého upozornění!1) Reklamy? Ano, ale do příslušné rubriky. A je mi jedno, že třebas jenom klikáte na každý blog, který vám přijde pod ruku a píšete do prvního článku, který uvidíte, reklamu. Tady to prostě nebude. Tečka.

2) Nespřáteluju. Ty stránky, které mám v oblíbených, mi z nějakého důvodu připadají zajímavé a tak se o ně s vámi podělím. Ale nespřáteluju. Proč? Prostě proto. Stejně se můžete zeptat, proč jezdíme nalevo a ne napravo, jako angličané. Dostanete stejnou odpověď. Prostě proto.

3) O rasistických a homofobních výrocích v komentářích platí to samé, jako u reklam, jen s tím rozdílem, že ty nebudou trpěny vůbec. Prostě ho smažu a autorovi zatrhnu přístup na stránky. Nehodlám se s takovýmato ztracenýma existencema více zabývat.

4) Autorská práva. Veřejně prohlašuji, že na postavy půjčené od autorů jako C. S. Lewis, J. K. Roowling nebo kohokoliv jiného, kdo se tu objeví, nemám žádné právo a píšu o nich bez peněžního či jakéhokoliv jiného zisku, s vyjímkou příjemného pocitu a, jak doufám, vašich komentářů. Nic víc mi to nedává a já jsem s tím tak i spokojená. To samé platí o reálných osobách, jako dvojčata Kaulitzovi. Tyto příběhy samozřejmě nejsou postaveny na pravdě, jde jen o fantazii, kterou sdílím já a dalších pár nadšených a úchylných fanynek.
Všechny ostatní postavy jsou ale moje. Nepopírám, že občas se budu inspirovat, ať už v reálném životě, v knížce nebo kdykoliv jinde, ale žádná z postav nebude kopií toho, co jsem viděla nebo o čem jsem četla. Budou svoje a svým zbůsobem i moje. Takže práva neporušovat.
Kdyby po nich však někdo opravdu toužil mít moje povídky u sebe nebo třeba na ně sám něco napsat, prosím, nebráním tomu. Ale v obou případech je třeba se mě zeptat, společně pak můžeme dohodnout zbytek. Ovšem bez uvedení autora a zdroje se to samozřejmě neobejde.

5) Píšu výhradně o homosexuálech. S hetem se u mě roozlučte, neboť to jsem docela zapomněla psát. Proto tedy všichni, kdo toto téma nemají rádi, prosím opusťte tyto stránky a už se nevracejte.

6) Blog je určen pro dospělé osoby. Pokud jste tohoto věku nedosáhli, urychleně opusťte tyto stránky. Ale pokud jste tohoto věku nedosáhli a přesto o tématu homosexuálního vztahu a sexu víte tolik, že by se ne jeden psycholog a sexuolog divil, pak o svém skutečném věku pomlčte a vítejte.

Pro všechny, komu tato omezení nevadí....

Vítejte!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama