Duben 2011

Anis Mohamed Youssef Ferchichi

27. dubna 2011 v 23:20 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další
... nebo Bushido nebo, chcete-li, Sonny Black. Jeho pravé jméno máte v nadpisu, Sonny Black je jeho původní umělecký pseudonym, ke pseudonymu Bushido se dostal později, než začal nahrávat songy. To máte jako s TH - Sonny Black představuje Devillish, Bushido pak Tokio Hotel. Ehm, pardon, to už se zase rozvíjí moje myšlení xD


Řetězák(y) no 2. 2/2

26. dubna 2011 v 2:14 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další
Tohle už se mi do předchozího článku nevešlo...


Řetězák(y) no 2. 1/2

26. dubna 2011 v 2:14 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další
No, ehm... je tu půlnoc a já nemůžu spát. Co budu dělat? Bingo! Řetězák(y)...


Prolog

25. dubna 2011 v 14:48 | Sandra |  Alles wird gut
Jak můžete vidět, jsem tu s novou vícedílkou. Na Adopci se snažím pracovat, ale... svět Harryho Pottera prostě není zrovna můj svět :-D
Tuhle povídku jsem dneska poslala na twc blog, takže i tam bude, ale předpokládám, že zde bude s jistým předstihem. Ale abych si nevymýšlela zase další řeči, budete to dostávat stejně jako na blogu. Čiže stejné předmluvy (které tam jsou snad jen dva) a naprosto stejné kapitoly. Platí však stejná prosba - komentáře, prosím!

Zdravím, dámy! :)
Jsem tady se svojí první vícedílnou povídkou. I když si myslim, že většinu z vás asi nepotěší. Ti, co nemají rádi Bushida, by na tuhle povídku měli rovnou zapomenout. A teď můžou odejít i ti, co s Bushidem snesou jedině Billa. Tohle je totiž na pár, který bohužel v českých vodách není zase až tak častý, ale který jsem si v uplynulém čtvrt roce naprosto zamilovala. Tomshido.
Ale v tomhle samozřejmě jsem nevinně! Být to na mně, držím se zuby nehty twincestu. Celé tohle dílo má na svědomí osoba dozajisté již známá svou posedlostí rapujícím arabem. Takže, Ywčo, jelikož jsi mě do tohohle uvrtala a samozřejmě také díky tomu, jak jsi mě v ní podporovala, je tahle povídka celá pro tebe. Tedy… skoro celá. Protože s někým se o ni budeš muset dělit. Ten někdo je moje skvělá Janiie, které děkuju za dlouhé hodiny, které se mnou nad touto povídkou strávila, a ještě jednou se omlouvám za to, jak neschopná jsem byla mluvit o čemkoliv jiném.
Ohledně celé té povídky bych se chtěla vyjádřit ještě k jedné věci - snažila jsem se co možná nejvíc zachovat jejich původní charaktery, jejich původní příběhy. Někde to samozřejmě nebylo možné a musela jsem je trošku pozměnit, ovšem nad každou takovou změnou jsem dlouho váhala. Takže nakonec v tý povídce nejsou tak docela zachovány jejich charaktery, přesto si ale myslím, že je to napsáno obstojně. Vlastně mám osobně pocit, že je to moje zatím snad nejpovedenější povídka, ale toto posouzení už nechám na vás.
Pokud čekáte nějakou zvláštní akci, tak se jí nedočkáte, alespoň ne tohle. Řekla bych, že tohle už je opravdu jenom sladká romance hodící se do červené knihovny. Přesto ji mám ráda, protože jsem do toho dala veškeré své pocity, které jsem uměla.
A co se týče názvu povídky… tuhle písničku jsem poslouchala pokaždé, když jsem tento příběh psala. A jelikož jsem vždy ve vymýšlení názvů tápala, sáhla jsem právě po tomto skvělém songu.
A poslední věc - komentáře. Je mi jasné, že díky hlavnímu páru se zrovna nepřetrhnete, abyste si to přečetli. Takže mi, prosím, nechejte vždy komentář, i kdyby měl být jednoslovný, hanící, jakýkoliv. Protože tohle je způsob, jak zjistit, kolik lidí tohle vlastně čte.
To je pro začátek asi všechno (jo, já vim, je toho opravdu "málo" :D). Tady máte kratičký začátek. Původně jsem ho chtěla zahrnout do první kapitoly, ale nakonec jsem si řekla, že jako něco jako prolog to bude lepší, protože je to jen hrubé seznámení se situací a s jejich, jak jsem již zmiňovala, lehce pozměněnými charaktery.
Takže… užijte si to! Ne jen tento prolog, ale celou povídku.


Rozcestník

25. dubna 2011 v 14:43 | Sandra |  TH etc.
Tokio Hotel a Bushido se rozhodli spojit své síly při dobívání hudebního nebe.
Co se ale stane, když si Bushido uvědomí, že ta neopeřená písklata vyostla a jsou z nich muži? Co se stane, když si uvědomí, že Tom nevypadá tak šťastně, jak by od lamače dívčích srdcí čekal?
Tomshido
DOKONČENÉTom má hrozný život a ví to. Proto se snaží zlepšit vyhlídky alespoň svému o deset minut mladšímu dvojčeti a to tou nejhorší prací, kterou může - be Billova vědomí prodává své tělo.
Bushido, naproti tomu, je spokojený prakticky milionář, který obchoduje bůh ví s čím. Má vysněný život, luxusní dovolené, může si dovolit všechno, na co se podívá.
Co se stane, když se tyto dva protiklady náhodou sejdou, když si Bushida Toma jednou najme?
Tomshido
DOKONČENÉ

Sázka

16. dubna 2011 v 14:47 Tokio Hotel atd.
Předloha: Tokio Hotel (Kaulitz twins)
Forma: er
Žánr: romantika
Varování: twincest
Poznámka: Taaaaaakže!
Tohle celé dílko bych chtěla věnovat své skvělé, úžasné, dokonalé psychické a morální potvoře... chci říct podpoře (xD) Janiie a to k jejím krásným sedmnáctinám. Všechno nejlepší, zlato moje! Doufám, že je "oslavíme" příští týden... nebo ne tak docela oslavíme tvý narozeniny, ale že si to prostě užijem... :) :-*
Mimochodem... nemám já nějak moc v oblibě sázky? No... nevadí... když ono se na ně tak dobře píše! xD
Takže... samozřejmě, povídka je sice věnovaná Janiie, ale to neznamená, že to nemá číst nikdo jiný. Naopak! Přečtěte si to a hezky komentujte... xD
Takže... tady je ta povídka!


Ze života

6. dubna 2011 v 17:00 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další
Středa navečer, víc jak půlka týdne za námi... a já jsem momentálně nervóznější než kdy dřív. Důvod? Naprosto jednoduchý! Zítra, právě teď přesně za čtyři a dvacet hodin, začíná můj absolventský koncert, na kterém mám dokázat, že osm let studia hudby a sedm let hraní na flétnu se na mě nějakým způsobem podepsalo. A já jsem nervóznější snad víc, než kdy dřív (což je opravdu co říct, vzhledem k tomu, že jsem se už i dvakrát zúčastnila soutěže a třikrát nebo čtyřikrát velkého koncertu v komorním orchestru, ve kterém jsem hrála).
Pokud vás "klasická" hudba nezajímá, nemá vůbec cenu tohle číst. Teď už budu mluvit prakticky jen o mé absolventské práci, neboť někam prostě musim vypsat všechno, co jsem se o té věci dozvěděla.


Formy lásky

5. dubna 2011 v 7:11 | Sandra |  Tokio Hotel atd.
Předloha: Tokio Hotel (Kaulitz twins)
Forma: er
Žánr: romantika... řekla bych
Varování: twincest
Poznámka: och lidi... vy jste mě těma komentářema taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak potěšili! Což je možná důvod, proč vznikla tahle povídku už dneska... Jinak bych se k ní asi dokopávala ještě hodně dlouho xD
Má to trošku... primitivní název... ale já prostě neumim vymýšlet názvy, nadpisy a takový věci xD
Nicméně, doufám, že si její čtení užijete stejně, jako já psaní, a pokud okomentujete... pak budu zase nadšená, protože vaše minulé komentáře byly opravdu skvělé a já za ně ještě jednou děkuji! :-)
Ale teď už povídka...


Sázka 2/2

1. dubna 2011 v 20:07 | Sandra |  Ostatní
Blog.cz opět stávkuje a nechce mi vydat celou povídku v jednom článku... prej je moc dlouhá... :-(
Přesto doufám, že nakonec u toho budu mít dost komentářů :-)


Sázka 1/2

1. dubna 2011 v 20:07 | Sandra |  Ostatní
Předloha: Žádná
Forma: ich
Žánr: taková něco-jako-romantická-komedie... nebo spíš pokus o ni xD
Varování: moje první zveřejněná originálka... to snad mluví za sebe xD
Poznámka: strašně mě to bavilo psát... tak snad vás bude stejně tak bavit to číst xD
Mimochodem, děkuji za pomoc mé milé Amarill, která mi opět vnukla (nebo lépe řečeno prostě dala xD) skvělý nápad... takže děkuji :-)
A mimochodem, tentokrát opravdu očekávám komentáře, protože právě na nich bude záležet, jestli se budu do dalších originálních dílek pouštět...
Jo, a ještě jsem chtěla říct... nečetla jsem si to po sobě, takže je dost dobře možné, že tam budou gramatické chyby, překliky atd... prosím, tentokrát mi je odpusťte... nějak nemám náladu se tím déle zabývat xD