Červen 2011

Remake na povídku

23. června 2011 v 8:25 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další
Já vim, já vim, dlouho jsem se neozvala s žádnou povídkou, že? Já vim, jenomže... ono jde o to, že teď jsem fakt byla úplně mimo a nestihla jsem psát a tenhle tejden se navíc učitelé zbláznili. Jelikož se uzavírají známky až v pondělí, musí nás všechny dozkoušet =_=" No, aspoň že já budu mít naprosto brilantní vysvědčení a už veškeré starosti se školou můžu hodit za hlavu xD
Ehm, ale teď k nadpisu.


Kytarové lekce 2/2

16. června 2011 v 12:00 | Sandra |  Tokio Hotel atd.
A zase mi to blog.cz nechce vzít celý... =(
To nechápu, tady to mám vždycky rozkouskovaný, ale na twcb to je v celku... Divné...


Kytarové lekce 1/2

16. června 2011 v 12:00 | Sandra |  Tokio Hotel atd.
Předloha: Tokio Hotel (Kaulitz twins)
Forma: er
Žánr: romantika... jak jinak taky u mě? =D
Varování: naprosto totožné s minulým. A předminulým. A... xD Prostě twincest
Poznámka: nikdy nevim, co do tý poznámky napsat jako první...
Každopádně i tahle povídka spadá do skupiny povídek, které jsem kdysi rozepsala a teď je dopisuju. Poslední z nich to je, abych upřesnila. A tuhle jsem tentokrát přepisovala celou, jen nějaký jakýsi nejasný námět, jistý nejasný obraz byl stejný.
Nicméně... doufám, že se vám to bude líbit a že vám ten konec nebude připadat tak nehorázně klišoidní jako mně =D
Užijte si to =o)


Bezvědomí

14. června 2011 v 12:00 | Sandra |  Tokio Hotel atd.
Předloha: Tokio Hotel (Kaulitz twins)
Forma: er
Žánr: romance
Varování: klasické
Poznámka: jak já to dělám, že se mi do velké části povídek dostane nějaká jejich písnička? =oD
Jinak... tohle je taková zvláštní povídka. První odstavec vznikl asi už před půl rokem. A pak mi to tu leželo absolutně netknutý. Až jsem si nedávno udělala čas a dopsala to.
Tak... doufám, že to dopsání bylo co k čemu a že jsem udělala dobře, když jsem ten náznak nápadu nevyhodila... =oD
Jinak... po dlooooouhém a úporném přemýšlení jsem dospěla k závěru, že na tento týden vám žádné překvapení v podobě nové vícedílky nepřipravim. Anketa sice mluví doteď celkem jasně, že sem ty díly mám dávat, i když to nemám dopsané, ale to také znamená mnohem větší práci a opatrnost pro mě, protože už se nebudu moct vrátit několik kapitol zpátky a upravit si scénu tak, jak bych potřebovala. Nějak nejsem schopná se k tomu teď ještě odhodlat... Tak snad až se vrátím =o) Ale rozhodně mám v plánu vás poslechnout a něco vám sem dát =o) jen jednoduše ještě ne tento týden...
Místo toho se ale, kromě této povídky, můžete těšit na ještě jednu jednodílku, která přibyde, už klasicky, ve čtvrtek =o)
Takže... Nech sa páčí... xD


About me...

10. června 2011 v 12:00 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další
Ano, je tady další vykecávací článek xD Ale tentokrát hlavně proto, že jsem si říkala, že po pravidelném přidávání AWG tady bude tak nějak... pusto a prázdno. Takže... pro tenhle pátek alespoň takový malý vykecávací článek.


Pamatuješ...?

9. června 2011 v 12:00 | Sandra |  Tokio Hotel atd.
Předloha: Tokio Hotel (Kaulitz twins)
Forma: ich, er, zase ich a zase er =D
Žánr: no... nejvíc se rto podobá romanci (jako vždycky)
Varování: klasické. Twincest
Poznámka: ...
Víte vy co? Já ani nevim, proč to píšu... Prostě jen... odbila půlnoc, jsem unavená a zívám. Ale nechci jít spát. Ne proto, že bych nějak chtěla tu být na truc rodičům. Jen mám pocit, že když můžu prospat celý následující týden, byl by hřích jít spát už teď. A možná proto vzniklo tohle.


Epilog

8. června 2011 v 12:00 | Sandra |  Alles wird gut
"Ty psisko jedno pitomý, přestaň přede mnou utíkat! Teď vypadáme jak zmazaná prasata oba."
Anis stál ve dveřích na terasu a se zalíbením sledoval scénu na zahradě. Když se po skvělé snídani energicky pustil do oběda, Tom vypadal otráveně. A jelikož Anis už věděl, že když jeho akční přítel nemá jak upotřebit svou energii, stává se z něj nesnesitelně rozmrzelý jedinec, pobídl ho, aby vykoupal ty dvě bestie, které jindy museli zůstat za svým plotem. Tom se okamžitě rozzářil. Anis věděl, že Tom si ty jeho, nyní již jejich, telata okamžitě zamiloval a oni si zamilovali jeho. Proto se nebál pustit ho k takto nebezpečné činnosti.


16.: Alles wird gut

6. června 2011 v 12:00 | Sandra |  Alles wird gut
Anis s pobaveným úsměvem stál opřený o futra dveří v pokoji, který byl prázdný. Alespoň do nedávna.
Nemohl tomu uvěřit, když Tom hned na jejich další schůzce po tom, co mu společné bydlení nabídl, souhlasil. Ale rozhodně nemohl říct, že by nebyl nadšený.
A teď, o dva týdny později, sledoval svého nového spolubydlícího, jak si poslední věci ze svého šatníku srovnává do nových skříní. Když mu Tom řekl, že bude potřebovat na své věci celou jednu místnost, nevěřil mu. Ale teď se spíš divil, že se jim všechno to oblečení do té jedné místnosti vešlo.


15.: Nabídka, která se neodmítá

3. června 2011 v 12:00 | Sandra |  Alles wird gut
"Hej, nech toho! Je to moje tričko!" smál se Tom a snažil se vymanit z Anisova objetí.
"Je to sice tvoje triko, ale přece se nebudeš koupat v triku."
"Jenomže já neplánuju jít do bazénu."


Rozhovory

2. června 2011 v 12:00 | Sandra |  Tokio Hotel atd.
Předloha: Tokio Hotel (Kaulitz twins)
Forma: ... já vám vlastně ani nevim
Žánr: ... chm... psycho(logie)?
Varování: náznaky twincestu
Poznámka: co k tomu říct?
Pamatujete na povídku I feel alone... but I´m not? No, a tohle je něco na ten způsob. Včera večer jsem jednoduše přemýšlela nad jejich vztahem, nad tím, jak krásně se k sobě chovaj, co by za tím mohlo být, jak se musí cítit... Až mě napadlo tohle. Dneska ve škole jsem první tři hodiny vyloženě dýchala tím nápadem, takže jakmile jsem se dostala čtvrtou hodinu k počítači, sepsala jsem to. A víte co? Ani zdaleka to není to, co jsem po tom původně chtěla, co jsem celý ty tři hodiny rozvíjela. A stejně jsem s tím spokojená.
Jen tak mimochodem... zvykli jste si už, že jednorázovky přibývají ve čtvrtek? =oD Tuhle pravidelnost se snažím tak nějak dodržovat, abyste stále měli důvod se sem vracet... Tak doufám, že se mi to bude dařit i nadále. =o)
Ale teď už Tom, Bill a... rozhovory. S kým? No... =o)
Mimochodem - už nejsem zvyklá to moc opakovat, ale... komentáře opravdu nevýslovně potěší =o)


14.: Marný pokus, který Toma rozhodí

1. června 2011 v 12:00 | Sandra |  Alles wird gut
Za normálních okolností Tom rozhovory s redaktorkami miloval. Mohl si dovolit flirtovat s každou, nezáleželo na tom, jestli je starší nebo mladší. Tentokrát ho ale blonďatá redaktorka vyloženě rozčilovala. A byl si téměř jistý, že s tím vůbec nemá co dělat fakt, že tý ženský je asi tak třicet, což je věk, který zhruba odpovídá tomu Anisovýmu.
"Ale já si nemyslím, že to je překvapující," raději obrátil svou pozornost zpátky na svého přítele. Anis mluvil hodně vášnivě, ovšem jeho oči byly klidné. A jeho koleno bylo natisknuto na to Tomovo, což mladšího chlapce velmi uklidňovalo. "Je mi tři a třicet, to je nejvyšší čas se usadit."