Srpen 2011

Akta usoužené puberťačky

26. srpna 2011 v 22:04 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další
Tak jo, jak jsem psala do čláku který vyjde... no, v pondělí =D Prostě mám tendencí se vypovídat. Ovšem, bohužel, nebude to o lásce, jak v tom románu z nadpisu... já jen ten román mám fakt ráda =D Teda, jeden ze sakra ráda románů, které mám ráda. Já raději fantasy... echm... co jsem to původně chtěla? Jo, už vím! =D


Sexuální partneři 5/5

24. srpna 2011 v 12:00 | Sandra |  Tokio Hotel etc.
A máme tady poslední díl. Doufám, že se vám bude líbit, doufám, že je to odpovídající zakončení pro takový příběh... =o)
Takže... mám tu povídku ráda. A doufám, že by také =o)
No... užijte si poslední slova, která je třeba k tomuto příběhu dodat... =o)


Sexuální partneři 4/5

22. srpna 2011 v 12:00 | Sandra |  Tokio Hotel etc.
No... doufám že jsem vás vyděsila a že jste celý víkend nemohli spát, jak jste přemýšleli nad tím, co se Tomovi stalo... =D
No, rozlučte se sexuplnými scénami a přivítejte cit, bez kterého se nemůže obejít žádná má povídka... =o)

Sexuální partneři 3/5

19. srpna 2011 v 12:00 | Sandra |  Tokio Hotel etc.
Takže... dneska se od toho večera trošku oddálíme a přeskočíme děj. Trošičku. Trošičku hodně.
Jen bych chtěla podotknout, že tohle původně je jiná povídka. V této povídce jsem zkloubila dohromady dva nápady, které mám už delší dobu, a zapracovala do nich úplně nový. A tak vlastně vznikla tahle povídka =D
A doufám, že když v Prostitutovi už nejde o sex, že si o užíváte alespoň tady =o)


Sexuální partneři 2/5

17. srpna 2011 v 12:01 | Sandra |  Tokio Hotel etc.
Dobrá, psala jsem sice, že tahle povídka tu bude přibývat místo Prostituta, čili delší dobu... ale přece bych vám tu jejich akcičku takhle blbě nezatrhla, ne? ;D Takže tady máte pokračování toho večera...


Sexuální partneři 1/5

17. srpna 2011 v 12:00 | Sandra |  Tokio Hotel etc.
Taaaakže....
Jak jste si mohli všimnout, přibyla nová rubrika. Mě už totiž přestalo bavit, jak se mi ty zatraceně dlouhé "jednodílky", které jsem musela rozdělit na čtyři čísti, pletou do jednodílek. A tak jsem založila tuhle rubriku - "Minisérie". A jelikož mám takhle dlouhý "jednodílky" zatím jen Tomshido, zatím jsem tuto rubriku nijak víc nerozdělovala. To přijde třeba časem =o) Takže zde najdete nejen tuto povídku, ale třeba i Letní lásku nebo Poradce, které se však zase, na druhou sttranu, už nebudou plíst v jednodílkách =o)
A tahle povídka... Co bych k ní řekla? Snad jenom to, že jestli po mně bude někdo ve školním roce chtít napsat sex, tak ho pošlu do určitých mezí, protože za tyhle prázdniny jsem si ho napsala dost do zásoby, tuhle povídku nevyjímaje. =D Tak doufám, že si ji najdou ti, kteří si oblíbili třeba Prostituta... =o)
A dobrá, dobrá, už mlčim =D
Vlastně ne =D Málem bych zapomněla jednnu takovou maličkost...
Celá tato povídka, celých pět částí, je věnováno mé milované a jedinečné Alexe Saše (opraveno na její výslovné přání =D) Jakabové, která mě do ní neustále dokopávala =D Díky ti, zlato, a užij si tuhle povídku, kterou jsem po nocích psala pro tebe =o* =D
Užijte si ji =o) Bude tu teď krátce přibývat místo Prostituta, abych měla čas napsat si ho třeba trochu do zásoby =o)


Pravá láska

16. srpna 2011 v 12:00 | Sandra |  Tokio Hotel atd.
Předloha: Tokio Hotel (Kaulitz twins)
Forma: ich (nějak jsem si oblíbila povídky z pohledu Toma =o))
Žánr: romantika
Varování: twincest, sladko-sladká sladkost =D
Poznámka: já vlastně nemám, co bych k tomu řekla. Jen doufám, že v té záplavě Tomshida, co tu poslední dobou přibývá, se tahle twincestní perlička neztratí =o)
Jo, a pro ty, co tu včera očekávali pokráčko Prostituta... omlouvám se, ale já byla posledních několik dní pohlcená do psaní jedné... no, velmi, velmi dlouhé jednodílky. Předpokládám, že právě ta "jednodílka" tady teď možná bude chvilku, chviličku přibývat místo Prostituta... ale už se k němu zase vracim =o)
Takže... užijte si tuhle... romantickou perličku =o)
Povídku jsem sepsala během slabé hodinky, když mě chytil záchvat citu a já se zase cítila součástí jednoho obrovského, sladkého tajemství... Protože ať už se vám líbí jakýkoliv pár, twincest je speciální. Speciální a magický.


Dan Landa

4. srpna 2011 v 12:00 | Sandra |  Videa
Víte co? Tak mě napadlo, že když jsou ty prázdniny a já mám čas (teď dokonce víc času, než bych si sama přála... Nějak mi zase nejde psát... ale to je vedlejší =o)), tak bych vám samu sebe mohla trošku přiblížit. Fotky ne, těch už pár máte, ale co třeba takhle hudba, kterou poslouchám?

Úvaha na téma "Předpojatost ve sportech"

2. srpna 2011 v 3:57 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další
No, ona to ani úvaha není, spíš takový postřeh, který mě právě napad (aspoň vidíte, jaký blbosti člověka napadaj ve tři čtvrtě na čtyři ráno =D)
Echm, abyste to pochopili, já už nějaký dvě hodiny projíždím česká hokejová videa na YT. A když tak na to koukám, napadá mě, že tam se ti kluci k sobě hodně maj. Jako, nechci nic naznačovat, ale z mýho úhlu pohledu už si třikrát daly solidní pusu a tu hromady, kterou vždycky na konci utkání utvoří... A to ani nemluvim o tom, jak mají o někoho starost, když ho někdo srazí, jak si pomáhají v těch případech z ledu nebo jak silně se objímají, když dají gól...
Jako, já jim to neberu, to všechno jsou důvody, proč jsem se na ten sport začala dívat (ačkoliv teď bych nepřestala, ani kdyby s tímhle skončili... Já ten pasivní hokej, kdy se jen dívám na televizi, jednoduše miluju =D), jen mi přijde divné, že když hraješ hokej, tak jsi chlapák, ale když děláš balet, hned si gay. Protože, upřímně, při baletu aspoň pracuješ se ženskejma, ale tohle?
Sprchy tu rozebírat nebudu už vůbec, kdo ví, co by ze mě s mým stavem mysli vypadlo ;D =D
No jo, už končim... jen jsem se o tuto "převratnou" myšlenku chtěla podělit se světem =D