Říjen 2011

"That's what she said!"

29. října 2011 v 21:20 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další
Hey, what's up? =D
Dobrá, fajn, nechám toho... Ale když ono to k těm hláškám tak svádí! =D


Narozeniny

21. října 2011 v 15:27 | Sandra |  Tokio Hotel atd.
Předloha: Tokio Hotel (Kaulitz twins)
Forma: er
Žánr: ... neexistující...? =D
Varování: ... když on to vlastně ani není twincest v tom pravém slova smyslu =D
Poznámka: taaaaakže! =D
Po delší době něco přidávám. Jde o jednodílku na twins. Ne twincest, prostě jen... povídka. Narozeninová. jejich narozeninová. Jasně, já vim, jsou to už téměř dva měsíce od jejich narozenin, ale...
Napsala jsem to začátkem října. Jenomže... pak mi asi něco přelítlo přes nos nebo co a já jsem s ní nebyla spokojená. Doteď nejsem. Ale zase, Chrise s Leem vám sem chci přidat až začátkem listopadu, a byla bych ráda, aby alespoň něco tady přibylo. Takže...
Doufám, že se vám to i přes mé nezanedbatelné pochyby bude líbit =o)


Love in the ice

4. října 2011 v 20:58 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další
Zdravím! =o)
Byla bych ráda, kdybyste si tohle všichni přečetli. Všichni, kdo mají rádi můj styl psaní. Ne twincest, ne Tomshido... Ale můj styl psaní. Protože tohle se netýká kluků, ani twincestu, ani tomshida... Tohle je jen o... Jo, já vim, žvanim furt to samý =D


It´s hard to answer the question "What´s wrong" when nothing is right... 4/4

2. října 2011 v 15:50 | Sandra |  Tokio Hotel atd.
Víte vy, co nesnášim? Když mi blog.cz nechce vzít povídku a to ani v takovém počtu částí, v jakém si to naplánuju... -_-"
A taky když se mi ty části promíchají dohromady... Takže se za tu míchanici omlouvám, ale fakt nevim, co s tim dělat... Pokusim se to nějak napravit =o)


It´s hard to answer the question "What´s wrong" when nothing is right... 3/4

2. října 2011 v 15:50 | Sandra |  Tokio Hotel atd.
Bill byl nervózní. Kdyby neměl nohu v sádře, chodil by sem a tam po pokoji.
Byly to už tři dny od Tomova odjezdu a on se zatím ani jednou neozval, nezavolal, neposlal zprávu. Tedy až na tu, že dojeli. Jenomže od té doby uplynulo už několik dní a jeho telefon mlčel.
Jistě, mohl by mu zavolat sám. Jenomže tak to nedělali. Vždycky, když byl Tom pryč, volal Tom. Když byl pryč Bill, volal Bill. Zajistilo se tak, že si nezavolají v nesprávný okamžik, že na sebe budou mít dost času. Jenomže teď se začal Bill bát, že něco udělal špatně. Že se na něj kvůli něčemu Tom zlobí a proto se mu nechce ozvat. Jeho telefon neustále ležel někde poblíž, aby na něj Bill kdykoliv dosáhl. Ale ani jednou se nerozezvonil.
Bill zrovna ležel pohodlně usazený na gauči, se zavřenýma očima a velkýma, pohodlnýma sluchátkama na uších. Gustav s Georgem jim před pár dny poslali seznam několika málo písniček, které si mají pustit. Prý je objevili někde na netu. Nikdo z nich neznal ty skupiny, přestože nyní již mohli být dost známé. Od té doby, co se sami dostali na výsluní, pořádně nestíhali sledovat ostatní hvězdy. Ovšem on díky tomu neslyšel ani klapnout dveře, ani plíživé kroky, které se vlekly až do obýváku.


It´s hard to answer the question "What´s wrong" when nothing is right... 2/4

2. října 2011 v 15:50 | Sandra |  Tokio Hotel atd.
"Bille, vem si berle."
Bil pohlédl na své dvojče, jako by přemýšlel, jestli je opravdu duševně zdravé. A možná ta otázka byla na místě. Tom už asi deset minut stále dokola opakoval jednu a tu samou větu, jen pokaždé s trochu jinou intonací. Jako by byl Bill pes a Tom testoval, na jakou intonaci hlasu poslechne.
"Bille, vem si berle."
Na jeho obhajobu, Bill mu ten úkol, který dobrovolně vzal na svá bedra, nijak neulehčoval. Přepravit naštvaného Billa s nohou v sádře domů rozhodně není nic jednoduchého. Uražená pýcha mladšího z dvojčat naprosto odmítala, že by něco nedokázal sám, že by potřeboval k pohybu berle.
"Bille, vem si ty berle."


It´s hard to answer the question "What´s wrong" when nothing is right... 1/4

2. října 2011 v 15:50 | Sandra |  Tokio Hotel atd.
Tamtadadá! Jsem zpátky! Zpátky ve světě twincestu! Wuhaaaaaaaaaaaaa! Mně to tak chybělo! =D
Pro ty, které zajímá, jak to bude dál s Prostitutem... Nedokážu to teď říct =o) Teď jsem zaměřena na docela jiný projekt... Doufám, že máte rády originální povídky ;)
Nicméně, nepřeskakujme =o) Právě teď je na řadě tato má twincestní jednorázovka. Jednorázovka, kterou už nějakou dobu dlužim mé milé Majce.
Už před... pffffff!... čtvrt rokem (páni, ten čas nějak letí) jsem se jí ptala, jestli můžu napsat povídku na její montáž. Dostala jsem se k ní (nebo spíš do ní) až teď v poslední době. Ale i tak doufám, že se vám bude líbit. =o) A doufám, že Majce nevadí, že povídku jsem pojmenovala po montáži =D
Tak ještě jednou. Onu montáž najdete tady, já ji však ještě dám na konec povídky =o) A povídku věnuju Majce. Jednak proto, že se mě i o prázdninách ptala na nějakou twincestní povídku, a pak taky kvůli tomu čekání =o)
Nicméně, užijte si ji všechny =o)