Listopad 2011

3.: Jen jeden zápas

27. listopadu 2011 v 12:00 | Sandra |  Love in the Ice
Zdravím! =o)
Tak, tentokrát už nepůjde jen o trénink. Chris musí nastoupit do zápasu. Konec konců, je to stipendijní student, nemůže celých šedesát minut strávit na lavičce.
Tak co myslíte? Zazáří Chris a vytře všem zrak perfektním výkonem? Nebo to bude propadák, po kterém se už nebude chtít vrátit zpátky na led?
Krátká kapitola, plná... Ale, nebudu nic prozrazovat. Však si to přečtěte sami! =D


2.: Jack Garfield - trenér

20. listopadu 2011 v 12:00 | Sandra |  Love in the Ice
Vítám vás u druhé hokejové neděle =D
Ne, vážně... Jsem ráda za těch pár komentářů, které jste pod první kapitolou nechali. Děkuju vám za ně =o)
Dnešní kapitola je o něco delší a... už opravdu hokejová. V životě jsem na hokejovém tréninku nebyla, takže z tohohle moc nevycházejte, opravdu je to jen fikce =D
Nicméně doufám, že se vám ta kapitola bude líbit přinejmenším stejně, jako ta první =o)
A na scénu přicházejí nové postavy, nové charaktery...


1.: High School Of Winter Sports Spokane

13. listopadu 2011 v 12:00 | Sandra |  Love in the Ice
Vítejte u prvního dílu této... no, já osobně tomu s oblibou říkám "epické dílo", protože je to první originální povídka, do které jsem se s radostí vrhla a kterou jsem jen nedobrovolně zakončovala, protože mi její aktéři opravdu přirostli k srdci =o)
Ale abych to zkrátila - příštích 19 neděl vás tu bude čekat pokaždé nový díl této povídky. Některé jsou kratší, některé jsou delší, ale snažila jsem se v nich oddělit důležité scény.
Myslim, že nemusim znovu upozorňovat na to, že se jedná o slash povídku, že ne? =o)
No... pro teď to bude asi všechno =o) Ale jen pro zajímavost - povídka má u mě ve wordu 90 stránek a 52 143 slov, čímž se stává mou prozatím nejdelší povídkou vůbec =o)
Dneska ještě o nic moc nepůjde, spíš jen takové malé seznámení s pár postavami a seznámení s tím, v jakém stylu to bude psané =o)
Tak, doufám, že se vám Chris bude líbit stejně jako mně =o)


Postavy

8. listopadu 2011 v 19:14 | Sandra |  Love in the Ice


Christopher Greene

Šestnáct let; prvák se stipendiem na hokej
Celkem malý (166 cm),drobný a lehce nemotorný
Rysy jemné, oči zelené, vlasy blonďaté, po vyžehlení k ramenům, bez žehlení spleteny do tuhých prstýnků
Trošku stydlivý a plachý, ale po zkamarádění obyčejný kluk
Žije v Portlandu
Dres číslo 8


About

8. listopadu 2011 v 19:09 | Sandra |  Love in the Ice
Tak jo, jak jsem slíbala (už někdy před rokem =D), když vám sem budu přidávat originální vícedílku, dám vám sem malé info o ní... Jen podotýkám, že teď nemám absolutně náladu na to, znovu se tu s tím vším vypisovat. Hodinu jsem se s tím dělala... a on nám na chvilku vypadnul net. Pitomých pět vteřin a celá hodinová práce v prdeli! Ech.. pardon... ale fakt mě to žere.

Jen bych chtěla podotknout, že ač se povídka odehrává na Americké střední, absolutně nevyhovuje jejich školství. Věřili byste tomu, že jim v Americe začíná škola ve čtvrt na osm? A že maj hodiny devadesát minut dlouhé? To bych nevydejchala ani já, ani kluci, takže jsem v Americe udělala školu se systémem Anglického školství. Ať se to někomu líbí nebo ne =D
High School Of Winter Sports Spokane se nachází u Palisades park nedaleko Spokane. Škola samozřejmě neexistuje, ale Palisades park Spokane si klidně vygooglete, ten fakt existuje =D
Snažila jsem se zachovávat všechny hokejové reálie takové, jaké jsou. Kdyby někomu nebylo něco jasné nebo si myslel, že tam mám někde chybu, ať se ozve, já to opravim/vysvětlim. Ale informace o výhře Stanley cupu, americkém reprezentačním trenérovi nebo vůbec úspěších Americké reprezentace na MS (později v povídce) jsou pravdivé.

Postavy se mi sem nevešly, takže v dalším článku =o)

Rozcestník (Vícedílné originálky)

8. listopadu 2011 v 16:06 | Sandra |  Originálky


Christopher Greene přichází jako prvák na High School of Winter Sports Spokane jako jediný letošní stipendijní student na hokej. Jediný malý problém je v tom, že hokeji nerozumí, nikdy ho moc v lásce neměl a nikdy ho ani nehrál.
Leo King, naproti tomu, hokej miluje, je to celý jeho život a způsob, jak utéct od bohatých a náročných rodičů. Je ve třeťáku a letos se stal kapitánem.
Může Leo Chrisovi nějak pomoct? A může Chris dát Leovi něco na oplátku?
DOKONČENÉ


Inspired by the 90's classic Clueless.
Blaire is a sixteen year old girl who's living the dream life. Mr. Santorski hates her. So she schemes.
Starring her amazing best friend, her annoying half brother with his bunch of friends and daddy.
FINISHED

Byl to on

5. listopadu 2011 v 14:11 | Sandra |  Ostatní
Předloha: Žádná
Forma: ich
Žánr: ... ech? Těžko říct... pseudo-tragédie?
Varování: smrt
Poznámka: soutěžní povídka do literární soutěže Menšiny mezi námi a to na téma Holky s holkama, kluci s klukama - homosexualita mýma očima. No jasně, tohle si já přece nemůžu nechat ujít, ne? =D
Ale, popravdě řečeno, na tuhle povídku jsem celkem pyšná. Celkem dost pyšná. Líbí se mi. Tak doufám, že se bude líbit i vám =o)