Prosinec 2011

One of the hardest things in love is watching the person you love, love someone else.

31. prosince 2011 v 12:00 | Sandra |  Simple Plan
Předloha: Simple Plan
Forma: ich
Žánr: ... těžko říct. Je v tom náznak romantiky, je to svým způsobem tragické...
Varování: asi žádné
Poznámka: opět příběh o páru, ovšem z pohledu třetí osoby... Zjistila jsem, že mě prostě baví, když "hlavní postavy příběhu" se tam prakticky nevyskytujou =D
Jinak... ano, konečně povídka na Simple Plan =o) Psala jsem ji někdy v půlce prosince, ale říkala jsem si, že o Silvestra byste třeba něco přivítali. A jelikož teď je u mě moje milovaná wifemate, což znamená, že vážně pochybuju o tom, že budu mít čas na blog... Tak vám to sem raději přednastavuju =o)
Přeju vám krásného Silvestra, užijte si oslavu a... jen upozornění - tahle povídka není psaná zrovna do veselé, bujaré nálady. Jen jsem jednou potřebovala napsat něco... Ne ideálního, trochu smutného. A vzniklo tohle =o)
Nicméně přesto doufám, že si to užijete =o)


7.: Čím je jiný?

25. prosince 2011 v 12:00 | Sandra |  Love in the Ice
Zdravím a krásné Vánoční svátky přeju! =o)
Když to teď přednastavuju (začátek listopadu), tak si říkám, že bych sem měla dát nějaký Vánoční proslov... Ale víte vy co? Já si ho nechám na samostatný článek, ať tady nerušim povídku, která je celkem dobře rozjetá, co myslíte? =o)
Takže... v poslední kapitole slavil Chris úspěch. Ale znamená to, že je definitivně přijmut? Znamená to, že tréninky, po kterých byl rád, že leží, skončily? A znamená to, že konečně bude mít něco času na společenský život, který každý středoškolák chce?
Užijte si čtení =o)


Veselé Vánoce 2/2

24. prosince 2011 v 15:00 | Sandra |  Ostatní
Tak vám znnovu přeju veselé Vánoce =o)
A... No, já se vykecala u první poloviny tohoto článku, takže... znovu jen popřeju Veselé Vánoce a připojím přání, abyste i vy měli někoho, kdo prostě chce být na Vánoce s vámi =o)


Veselé Vánoce 1/2

24. prosince 2011 v 10:00 | Sandra |  Ostatní
Tak, a je to tady zase. Den, na který všechny děti na světtě celý rok čekaly. Den, kdy vstanem, ke snídani si dáme cukroví, k obědu rybí polívku (my teda kuřecí vývar, ale uznávám - to není tradice =D) a k večeři se všichni napucnem rybou(kaprem)/řízkem/klobásou a bramborovým salátem. Ti, co opravdu, opravdu chtějí vidět zlaté prasátko dokonce i snídani a oběd vynechají (což se mě teda netýká - po letech a letech zklamání jsem na prasátko zanevřela =D).
Nicméně, večer nám ježíšek naježí plno dárků (resp. vám, jak já aspoň doufám, že budete mít štdřejšího ježíška než my tady doma). Ale co byste řekli na jeden takový menší dáreček hned teď?
Ano, mám pro vás Vánoční povídku =o) Tahle je ale v jedné věci specifická - je to soubor více minipovídek s různými páry. Najdete tu twincest, Pottera, Narnii, Simple Plan (konečně! Píšu na ně už asi dva měsíce, ale zatím nebyla možnost nic zveřejnit, protože nic nemám dokončené =D) i Jonase - prostě všechno, na co jsem kdy psala. S jednou výjimkou - Tomshido. Původně jsem to tam chtěla nějak zakomponovat, ale nakonec jsem si řekla, že by to nebylo k ostatním fandomům fér, kdybych na twins měla dvě minipovídky =D Což je, mimochodem, důvod, proč je to zařazeno do rubriky "ostatní" - protože je to vlastně do všech rubrik.
Nicméně, doufám, že si toto mé malé překvapení náležitě užijete. =o)
Mimochodem, víte, co by pro mě byl ten nejlepší dárek vůbec? Kdybyste zase začali komentovat... Nic, nechci vám tu o Vánocích nic vyčítat, jen si užijte Vánoční pohodu a klid, stejně jako naši dnešní hrdinové =o)
Veselé Vánoce!


6.: Jen jeden další zápas

18. prosince 2011 v 12:00 | Sandra |  Love in the Ice
A máme tu další důležité utkání, ve kterém Jack opět musí poslat Chrise na led. Co myslíte, vyplatily se Chrisovi, Leovi a Ondrovi jejich tvrdé tréninky? Nebo Chris pod tlakem, který na něj bude kladen, opět zklame? A opravdu nenávidí hokej?
Tohle jsem si já osobně strašně užila. Já sice nejsem nějaká hokejová nadšenkyně, ale MS vždy sleduju a naprosto mě baví, co v posledních dvou letech předvádí náš reprezentační tým. Takže nepopírám, že jsem se při psaní třeba trochu inspirovala... Ale když jsem tuhle povídku psala, tak pokaždé, když jsem vlezla na YT, jsem nějakou podivnou shodou okolností skončila na hokejových videiích =D
No nic, nebudu zdržovat a... užijte si zápas =o)

Jen ještě jedna poznámka - podotýkám, že v povídce nemůže být úplně všechno ohledně hokeje podrobně vysvětleno. A kdybych ke všemu měla dělat poznámky, bylo by to strašně složité. Proto se kdyžtak nebojte do komentářů zeptat =o)
To samozřejmě platí pro celou povídku, ne jen pro tuto kapitolu.


"Cuz now it's Christmas..."

12. prosince 2011 v 19:00 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další
"... and I want everything
I just can't wait
Christmas
So don't stop spending
I want a milion gifts, that's right
Don't forget my Christmas list tonight!"

Dobrá, fajn, tenhle článek NEbude o Vánocích! Ale... to víte, Vánoce jsou všude... a já tuhle písničku od Simple Plan prostě miluju! =D Mimochodem, vy jste si toho ještě nevšimli, ale já poslední dobou ulítávám právě na téhle pětici. No, možná jsem se zmínila... To je jedno.


5.: Denní tréninky navíc

11. prosince 2011 v 12:00 | Sandra |  Love in the Ice
Tak, jaký je váš názor na Lea a jeho nenadálé pomáhání Chrisovi? Dělá to opravdu jen z dobroty srdce, nebo v tom vidí něco sobeckého? Co myslíte? Protože dneska se to asi nedozvíte =D
Pokračujeme v tréninku a Chris stále není v týmu tak docela spokojený. Ani být nemůže, protože stres, který na něj dopadá, mu naprosto znemožňuje se jakkoliv blýsknout. Ovšem, co potřebuje, aby mu hokej opravdu šel? A ví Leo, co ten drobný blonďák potřebuje?
A málem bych zapomněla! Má drahá wifemate, tohle je kapitola tak trochu o tobě, protože se v ní poprvé ukazuješ osobně =D


4.: Věděl jsem, že se ti bude líbit

4. prosince 2011 v 12:00 | Sandra |  Love in the Ice
Tak, jak se vám líbil Chrisův propadák? =D Věřte mi, nepsalo se mi to lehko, bylo mi ho strašně líto, ale... Co se dá dělat, nemůže být hned perfektní =D Zvlášť ne, když z něj později dělám multitalentovaného... No nic =D
Tak co myslíte, jaký bude jeho život teď? Smíří se tým s tim, že není prvotřídní? Nebo ho naopak budou šikanovat? A nechá si to Chris všechno líbit? To vše a ještě mnohem víc už... teď! =D