Březen 2012

Hra na pravdu

28. března 2012 v 12:00 | Sandra |  Simple Plan
Předloha: Simple Plan
Forma: er
Varování: -
Poznámka: pokud si pamatujete, tak zhruba před dvěma týdny bylo Téma Týdne "Hra na pravdu". Jakmile jsem si to přečetla, prostě jsem věděla, že na to musim něco napsat, a dokonce jsem i věděla, co to bude. Jen jsem se k tomu nějak nedostala v termínu. Mám toho teď prostě nějak hodně, no.
Takže... Je to prostě jen kráťoučká povídka na zpříjemnění dne. =o)


Telefonát

25. března 2012 v 12:00 | Sandra |  Simple Plan
Předloha: Simple Plan
Forma: er
Varování: dirty talking (18+)
Poznámka: napadlo mě, že když jste tak zvyklí na pravidelné přibývání LitI, mohla bych vám sem něco hodit i na tuto neděli. A tato povídka je podle mě na takové příjemné nedělní odpoledne jako dělaná. Jen je tak trochu PWP.

Telefonát

Seb se nepohodlně zavrtěl a utlumil nesouhlasný sten do matrace, polštář si přetahujíc přes hlavu. Neměl nic proti svému vyzvánění, ale když mu někdo volal uprostřed noci, když spal jen pár hodin, přičemž se strašně těšil na odpočinek po velké turné, proti tomu už něco měl.
Spokojeně vydechl, když jeho mobil dal konečně pokoj. Ovšem byl moc unavený na to, aby si sundal polštář z hlavy. A jen o pár vteřin později, když se jeho mobil rozezněl znovu, za to byl vděčný. Znovu tiše zasténal a hlavou mu matně proběhla myšlenka, že by to možná mohl vzít. No co, jestli je to něco důležitého, tak dotyčný zavolá znova.
A zavolal. Seb si povzdychl, malátně se posadil a rozespale zamrkal na zářící display. Slabou rukou se natáhl a hovor přijal.
"Prosim?" zachraptěl rozespale.
"Hey, babe," ozvalo se z druhé strany líně, mírně pokleslým hlasem.

Sweetheart

21. března 2012 v 12:00 | Sandra |  Simple Plan
Předloha: Simple Plan
Forma: er
Varování: extra sladké, anglicky
Poznámka: jedna nudná hodina výtvarné výchovy, jedno slovo... a 50 dalších.
HalfDrabble.


19.: Once upon a time...

18. března 2012 v 12:00 | Sandra |  Love in the Ice
Tak, dámy a pánové... je tu konec.
Nečekané? Ale no tak! Jednou to přece skončit muselo. A jelikož já nesnášim soap opera s tisíci díli, tak raději teď než pak.
Nicméně, stále nám tu zůstává jedna nedořešená otázka. Chris s Leem se dohodli, že jejich vztah bude lepší držet "pod pokličkou" a prakticky jsou tak oba šťastní a Ondra je nijak moc nezajímá. Ale co pohár? No?! Kdo vyhraje pohár škol, "naši" kluci, nebo hokejisté z Atlanty? A jak moc tomuto/této vítězství/prohře pomůže Chris s Leem?
Poslední kapitola, poslední zápas... poslední párty? Nebo společné truchlení?
Hodně štěstí, kluci!


Odejdi

14. března 2012 v 12:00 | Sandra |  Simple Plan
Předloha: Simple Plan
Forma: er
Varování: slash (13+)
Poznámka: napsala jsem to během jednoho odpoledne, protože... protože jsem prostě musela. Víte, já opravdu makám na svých povídkách, jenže zatím to nevypadá, že bych se dobírala k nějakému konci. Ani u jedné. Vššechno je to běh na dlouhu trať, takže netušim, kdy sem zase začne něco přibývat pravidelně po tom, co LitI skončí. Takže mám prostě nutkání jednou za čas napsat něco, co bude mít okamžitě konec. A tohle mezi to patří.
Je to sladká povídka, jen skutečně na zpříjemnění chvíle.
Enjoy!


18.: (Ne)příjemné překvapení

11. března 2012 v 12:00 | Sandra |  Love in the Ice
Tak, dámy (a pánové), předposlední kapitola!
Nicméně... jak se vám líbila minulá kapitola? Věřte mi, makala jsem na ní opravdu tvrdě. Chtěla jsem, aby to bylo co nejrealističtější... a myslim, že se mi to i celkem povedlo =o)
Ovšem, samozřejmě, jejich vztah nemůže být jen nadšeně přijímán...


Kde je moje maminka?

7. března 2012 v 12:00 | Sandra |  Ostatní
Předloha: -
Forma: er
Varování: slash (13+)
Poznámka: pamatujete na povídku Byl to on ? Tak tohle je něco podobného. Ne tematikou (i když, i tou), ale tím, že je to povídka do literární soutěže. Ale tentokrát jsem v tom úplně nevinně - do toho mě dokopala máma. Takže se ani nedivim, že jsem nevyhrála =D
Nicméně... když už jsem to napsala, tak se poděli. Ne že byste si to zasloužili...
Mimochodem, téma této soutěže bylo Rodičovství


17.: Děkuju

4. března 2012 v 12:00 | Sandra |  Love in the Ice
Tak, jak se vám líbila minulá kapitola? Já vim, zase sprcha... ale když já mám ty psrchové scény tak strašně ráda! Navíc, když si i přesně dokážu představit, kde by to mohlo proběhnout (nevíš o tom něco, Eliott? =D)... A jen tak mimochodem, Leovu hlavu v Chrisově klíně (v tom naprosto nevinném slova smyslu) jsem si naprosto zamilovala!
Nicméně... večer ještě nekončí a co asi udělají dva puberťáci, když mají volný byt...?


Změny

2. března 2012 v 11:49 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další
Možná si někteří z vás (a možná taky ne, protože jsem je teď dodělala) všimli změn na tomhle blogu. A mě by přišlo nefér, kdybych vám o nich ještě tak jakože "oficiálně" nic neřekla.