Změny

2. března 2012 v 11:49 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další
Možná si někteří z vás (a možná taky ne, protože jsem je teď dodělala) všimli změn na tomhle blogu. A mě by přišlo nefér, kdybych vám o nich ještě tak jakože "oficiálně" nic neřekla.Tak předně jsem smazala Liz, druhou řadu prostituta. Proč? Jednoduchý - ta druhá řada povídku absolutně ničila. Já jsem na prostituta celkem pyšná. Ale Liz? Znáte ten pocit, když si po nějaké době pročítáte něco svého a říkáte si "Jak jsem, kruci, mohle tuhle hovadinu napsat?!"? No, tak tohle je přesně ten případ. Prostě se mi to nelíbilo, já to psát nebudu a už jsem to smazala ne jen z tohohle domu, ale i ze svého ntb.

Další smazaná věc je Adopce na Pottera. Abyste rozuměli - já tenhle fandom opravdu, opravdu miluju. Jenže Adopce je prostě nedomyšlená, už nedopsatelná povídka. Možná si s tím nápadem ještě někdy pohraju, ale teď mám v hlavě plno jiných, mnohem naléhavějších nápadů.

Mnoho z těch nápadů se, pochopitelně, týká Simple Plan. Sice z vaší strany nevidím žádnou kladnou odezvu (okay, nevidim prakticky žádnou odezvu, až snad na dva, tři komentáře), baví mě to. Takže se prostě smiřte s tím, že tady twincest už skončil a teď tu nějakou dobu budou vládnout Simple Plan =D
A na Pottera mám v hlavě taky nápad. Ještě teda nevim, jestli to budu psát sama nebo s někým, ale to asi teprve uvidíme.
A taky mám v hlavě dvě originálky. Jenže, upřímně, s tím vším, co mám teď rozepsané, budu ráda, když se k tomu dostanu o velkých prázdninách.

Mimochodem, když už jsme u těch velkých prázdnin, plánuju na ně pro vás jedno takové menší překvapení, tak doufám, že to vyjde. Teda jasně, ono to určitě vyjde, ale já doufám, že budeme mít nervy na to, abycho to dotáhly do konce =D Ovšem nepřibylo by to tady na blogu, protože to je už takový... větší projekt.
Vlastně si myslim, že jsem se o něm už zmiňovala. Makáme na tom už cca čtyři měsíce a, upřímně řečeno, jsem pyšná na to, jaké epic dílo jsme napsaly. No, to by pro teď stačilo, až nastane čas, hodim sem bližší info =D

Takže zrekapitulováno - Adopce a Liz je smazaná, většinou tu teď budou přibývat povídky na Simple Plan a to už jen proto, že LitI za chvíli bude končit. Na originálky se chystám, ale rozhodně to nebude v nejbližší době, stejně jako Potter.

Mějte se krásně, skládejte básně a občas by vás nějaké komentáře taky nezabily.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kristina Kissinger Kristina Kissinger | 2. března 2012 v 18:14 | Reagovat

Prostituta jsem četla, ale chápu tvý důvody ke smazání. Já, když píšu povídku, mám taky problém s dítětem v ní, něčim se to prostě pokazí. Takže jsem celkem ráda, že jsi to utla, třeba už by to nebylo ono. I když, těžko říct, když píšeš tak skvěle :)
Těšim se na tvý nový projekty :)

2 Ariwa Ariwa | 3. března 2012 v 8:53 | Reagovat

Oh. Prostituta jsem jednu dobu dokonce i četla, nebo si pletu název tvé povídky  s jinou. Což je také možné, ono na toto téma je podobných povídek docela dost.
Ale opravdu se těším na Ice~ zamilovala jsem si celý cyklus.

3 Haku Haku | 19. března 2012 v 17:24 | Reagovat

Prostitut je úžasný príbeh,a aj ked mi tam Liz nevadila..bez nej sa mi poviedka páči viac.Ale Adopce ma mrzí a to z toho dôvodu,že si napísala skvelé dve kapitolky a ja som sa tešila čo bude dalej.No nič sa nedá robiť,je to Tvoje rozhodnutie.Na prekvápko sa teším,a prosím prepáč,že moje komenty príbúdajú po dlhom čase,ale ked jeden príde unavený z práce tak sa mi niekedy až očičká klížia nad klávesnicou.Ale snažím sa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama