Nanny 14

22. srpna 2012 v 12:00 | Sandra |  Chůva
Předloha: Simple Plan
Pár: Pierre/Seb
Forma: er
Varování: AU, OOC

Pierre slíbil, že až se vrátí, promluví si. Ale co přesně chce Sebovi říct?Seb byl ze začátku zklamaný, že mu Pierre ještě neposlal mail, když mu Melanie poslala už tři. Tak proč po něm chtěl adresu?
Melanie mu psala každý večer. Vždycky shrnula, co přes den dělali, a přidala pár fotek. Taky vždycky dodala, že snímků má mnohem víc a že jakmile přijedou, musí si udělat promítací večer. Seb se vždycky jen pousmál, když viděl, jak Victor znovu a znovu padá na prkně, Rose si spokojeně plácá hrady z písku, Melanie se opaluje a Pierre… Pierre je prostě v plavkách na pláži tak sexy, že na něj Seb chvil jen zíral, zatímco mu po zádech přejížděl mráz.
Možná že právě o to byl ještě nadšenější, když se po týdnu Pierre skutečně ozval. Poslal mu mnohem víc fotek a jen skromně textu. Sám byl jen na dvou fotkách a vždycky to bylo i s dětmi. Ani se nezmínil o jejich situaci, jen popřel, že by Victora na prkně týral (jak ukazovalo prvních pár fotek), postěžoval si, že na Mel musí všude čekat, a nakonec pochválil Rose, která je prý naprostý zlato a vždycky je ze slunce tak unavená, že usne často i přímo na večeři, když už chce Pierre platit.
Přestože to nebyl nijak moc osobní mail, Seb z něj byl nadšený. Patrick se raději neptal, proč najednou tak září, a Seb byl zvláštním způsobem nervózní z úterka, kdy se Bouvierovi vraceli. Na jednu stranu se strašně těšil na všechny z nich, na tu druhou byl velmi nervózní z Pierra.
Nicméně v úterý ve tři hodiny odpoledne už seděl v letištní hale a čekání si krátil časopisem, který si koupil v místní trafice. Díky tomu si nevšiml, že se na druhé straně haly objevili Pierre s dětmi. Ovšem už nemohl přehlédnout Rose, která mu skočila do klína a roztrhla mu časopis. Seb chvilku jen překvapeně mrkal, než se rozesmál, odložil časopis a objal ji.
"Rosie! Rád tě zase vidim," zářivě se na ni usmál. "Kde máš tátu?"
"Táta si hraje na otroka," ozvalo se za ním, než Pierre přešel vedle něj a zářivě se na něj usmál. Byl opálený, což obzvlášť vystupovalo proti bílému triku, které zároveň zdůrazňovalo jeho široká ramena. Vypadal báječně, uvolněně a energicky, ačkoliv zároveň i trochu unaveně. "Tahá kufry ne jen jí, ale i Melanii."
"Náhodou, jeden svůj kufr si vezu sama," našpulila rty Melanie, která se najednou objevila před Sebem v žabkách, řasené sukni a černém triku s nápisem I'm not a tourist… I live there. I ona byla opálená a vlasy měla trošku vybledlé.
"A ty zbylé tři jsi hodila na nás s tátou," protočil oči Victor a hodil se na místo vedle Seba. I on byl opálený a neztratil ani kousek ze své vysportované postavy. "Čau, Sebe," zazubil se na něj vesele.
"Nazdar," zasmál se i Seb. "Jak tak na vás koukám, tak jste si to skutečně užili."
"Si piš!"
"Co je k snídani? Mám hlad."
"Je čtvrt na čtyři odpoledne, Mel," zašklebil se na něj. "Můžeš dostat buď velmi pozdní oběd, nebo velmi brzkou večeři."
"To je fuk, hlavně že se to dá sníst."
"Špagety," zašklebil se na ně Seb. A k jeho překvapení všichni spokojeně zabručeli.
***
"Ale-"
"Sedni si a neprotestuj," zasmál se Pierre a strčil do něj, takže si dřepl do křesla. "Nevěřil bys, jak se těšili na to, až ti dají všechno, co pro tebe koupili. Teda, co na mě vyškemrali ti koupit," zašklebil se a sám se usadil na gauč.
"Ale… nekoupili mi toho, doufám, moc?" vypadal upřímně zděšeně. Samozřejmě, že ho těšilo, že na něj mysleli, ale to mu toho přece nemuseli moc kupovat! Stačila by mu jedna drobnost. Vždyť mu stačily jen ty maily!
"Neboj, vodní skútr jsem jim rozmluvil," zasmál se Pierre. Ale to už byly děti zpátky.
"Koukej, Sebby, koukej!" přiběhla k němu okamžitě Rose a mávala před ním bílým trikem s potiskem koaly. "Nevěděla jsem, jestli ti to bude, ale tatínek mi řekl, že určitě ano," Seb se na Pierra tázavě podíval, ale ten se jen zašklebil a pokrčil rameny. "Sebby, Sebby, zkus si to," vrazila mu triko do rukou a prosivě na něj zamrkala.
Seb si povzdychl a trochu se odtáhl od opěrky, takže si mohl přetáhnout triko přes hlavu. Nevšímal si Pierrova pohledu, kterým si ho detailně, mlsně prohlížel. Věděl, že nemá tak sportovní postavu jako on nebo Victor. Na břiše měl malé faldy a hrudník taky neměl tak pevný, jak by si představoval. Ale ve skutečnosti byl opravdu příjemně štíhlý. Rychle své triko odložil, vzal si to od Rose a přetáhl si ho přes hlavu. Překvapivě přesně mu padlo, končilo tak akorát na bocích.
"Děkuju," usmál se na Rose a vytáhl si ji na klín. Rose vypadala více než spokojená.
"Tohle musíš ochutnat," vrazil mu do ruky Victor jakousi podivně zbarvenou pastu. "V Austrálii to je specialita."
"Ale prosim tě," protočila oči Mel a odstrčila ho od Seba stranou. "Koho tu zajímá nějaký Vegamite? Na, Sebe," zářivě se na něj usmála a podala mu… náramek? Seb si ho vzal a překvapeně na to chvilku zíral. Byl to černý řemínek se třemi mušličkami. Vlastně to bylo vážně pěkné, milé. Ovšem než stačil cokoliv říct, promluvil Victor.
"Vidíš? Říkal jsem ti, že je to už-"
"Je to skvělý," usmál se na Mel upřímně. "Zapneš mi to?"
Melanie se nadšeně ujala zapínání, zatímco Pierre vstal a přešel k televizi. Zasunul do ní flashku, kterou vytáhl z kapsy, a vrátil se zpátky na gauč. Melanie s Victorem se usadili každý po jednom jeho boku a vesele se pustili do prezentace fotek.
Seb se skutečně ujistil, že mají spoustu a spoustu fotek a dokonce i pár videí. Převážně na nich Victor padal ze surfu a obraz se třásl, jak se kameramanka Melanie smála. Byl tam také zdokumentován jejich apartmán a oba celodenní výlety - jeden do safari s klokany a koalami a jeden do města. Ze safari se vraceli všichni pomalovaní, protože Rosie chtěla být koala a přiměla i ostatní, aby se nechali pomalovat obličej. A tak se z Mel stala panda, z Victora tygr a z Pierra lev.
Bylo už skoro deset hodin, když konečně prezentace skončila a děti s Pierrem se dožadovali oběda/večeře. Seb je poslal vykoupat se a připravit do postele, sám jim rychle odběhl udělat rychlou, pozdní večeři. Když pak Rose konečně uspal, bylo už něco po jedenácté a byl zralý tak akorát na sprchu a do postele. Přesto se ještě po sprše přiměl navlíknout si triko s koalou a kraťasy a seběhnout do obýváku, kde na něj čekal Pierre. Po chvilce váhání se nervózně posadil vedle něj, ale mlčel.
"Chtěl jste se mnou mluvit?" zeptal se nakonec značně přiškrceným hlasem.
"To jsem chtěl," Pierre naopak zněl čistě jen pobaveně. "Proč mi vykáš?" Seb cítil, že se přetočil tak, aby na něj pohodlně, úplně viděl. Sám ale zarputile i dál zíral přímo před sebe.
"Jste můj zaměstnavatel," odpověděl nejistě. "Platíte mě. Na oplátku můžu udělat jen to, že vám budu vykat."
"Takže ti budu muset přestat platit, abys mi začal tykat?" Seb sebou trhl, otočil se a nechápavě se na něj podíval. "Už jsem ti to několikrát nabízel," a měl pravdu. Ale Seb to většinou ignoroval, přešel nebo nějak šikovně zamluvil.
"No…," sklopil pohled Seb a potutelně se uculil. "Možná mi to budete muset přikázat."
Pierre překvapeně zamrkal na to, jak se na něj zadíval zpoza řas. Pak se zašklebil, natáhl ruku a přitáhl si ho k sobě. Seb se k němu dychtivě přitiskl a polibek prakticky sám vyprovokoval. Pierre se jen tiše zašklebil a rychle se od něj odtáhl.
"Fajn, takže - tykej mi. A není to prosba."
"Já vím," usmál se Seb a nervózně si začal pohrávat s konečky Pierrových vlasů. Ten si jen odfrkl a znovu si ho přitáhl k sobě, tentokrát si ho i vytahujíc na klín.
"Jo," odtrhl se od něj po chvíli. "A v pátek jdeme do kina. Na rande do kina, aby bylo jasno."
"Okay," Seb vypadal více než spokojený se stavem věcí. "Co dávaj?"
"Jo, to ještě netušim.
***
Melanie rozčileně praštila rukou do postele vedle sebe, než se na to vykašlala, shodila nohy z postele a vstala. Jak po ní vůbec můžou chtít, aby teď spala, když v Austrálii bylo… podívala se na své do teď nepřeřízené hodinky… dvě hodiny odpoledne!
Vyšla z pokoje a chtěla se vydat přes obývák do kuchyně. Měla žízeň. Ovšem zarazila se ve dveřích do obýváku a rychle udělala krok zpátky, než na malý okamžik zaváhala a nahnula se, aby dobře viděla na gauč, oči doširoka rozšířené. Na malou chvilku zaváhala, jestli nemá jít vzburcovat Victora, ale pak se na to vykašlala. Přece jen, Seba na tátově klíně stěží rozdýchala ona, natož on. A to ani nepočítala to, jak se k sobě tiskli, jak divoce ten polibek vypadal nebo že tátovy ruce byly pevně usazené na Sebově zadku, zatímco Sebovy se ztrácely pod tátovým trikem.
Jop, definitivně si zaslouží chvilku soukromí, pomyslela si, když se vracela do schodů. Konec konců, jestli bude mít skutečně žízeň, může se napít nahoře v koupelně vody.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 haciko haciko | 22. srpna 2012 v 12:58 | Reagovat

Sandrička naša kásna, už som mala skoro absťák, toľko mi chýbala včerajšia kapitola :D
kapitolka bola krásna a už sa teším na ich piatkove rande a ako to Mel vykváka Victorovi :)

2 Suzu Suzu | 22. srpna 2012 v 14:39 | Reagovat

Hehe, konečně se dali dohromady. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama