Nanny 16

30. srpna 2012 v 12:00 | Sandra |  Chůva
Předloha: Simple Plan
Pár: Pierre/Seb
Forma: er
Varování: AU, OOC

Rande dopadlo více než dobře. Ale tím samozřejmě příběh nekončí...Patrick tak nějak nemohl uvěřit tomu, co slyší, když mu Seb v pondělí, kdy k němu spolu s Rose zaskočili na návštěvu, oznámil, že už je oficiálně nezaměstnaný. Ale Seb se s tím smířil tak nějak líp, než sám od sebe čekal. Protože, upřímně, moc se toho nezměnilo.
Bylo jedno, jestli byl chůva dětí nebo přítel jejich otce. Pořád za ně měl jistou odpovědnost a pořád mu na nich dost záleželo. Nehledě na to, že teď po Melanii i Victorovi mnohem snadněji mohl něco chtít, protože oba věděli, že táta by s ním souhlasil. Většinou. Ale i Victorovi bylo jasné, že nebýt jeho, neprošel by mu týdenní výlet s přáteli mimo město. A Melanii by už vůbec neprošel víkend s Tonym.
***
"Ale tatí!" následovala ho Mel dál na zahradu, kde si užíval posledních večerních paprsků Seb. "Bude mi šestnáct."
"Právě že teprve bude," odsekl Pierre nevlídně a posadil se na křeslo vedle Sebova lehátka. Ten se teď vzepřel na loktech a tázavě se podíval nejdřív na Melanii a pak hned i na Pierra. "Šestnáct ti bude až příští víkend."
"Přesně!" souhlasila dychtivě Mel. "A není právě to geniální příležitost, abych na něj někam vyrazila? No tak, Sebe, řekni něco!"
"Nevim, co bych měl říct k situaci, o které nic nevim," odpověděl klidně Seb a posadil se. Melanie okamžitě obsadila volné místo.
"Táta mě nechce pustit na víkend s Tonym."
"Na jeho chatu s bandou nadržených puberťáků," zamračil se na ní Pierre.
"Tak když jich tam bude tolik, tak čeho se bojíš?" pokrčil rameny Seb. "Horší by bylo, kdyby tam jeli jenom sami dva."
"Tak vidíš!"
"No ještě ji ty podporuj," zabručel Pierre a ošklivě se na něj zamračil. "Prostě nikam nepojedeš, tečka!"
"Ale Victorovi si to dovolil."
"Protože to byli jeho spolužáci. Všichni kluci a jeli na vandr do okolí, ne na jedno místo! Navíc, je starší."
"Už jsem na střední, nejsem malá holka!"
"Tak a dost!" postavil se mezi ně Seb. Ani jeden z nich si neuvědomil, že vzteky vstal ze svého místa. "Pokud jsem to dobře pochopil, Melanie bude v té době šestnáct."
"No… právě! Všichni tam budou mnohem starší."
"Jen o dva roky, tati."
"Pamatuješ si ty, cos dělal v šestnácti?"
"No právě že…," zarazil se a překvapeně na něj zamrkal. Seb se na něj jen usmál a přikývl.
"Tak jí tam přece pusť. Tedy, samozřejmě s podmínkou, že jakmile tam přijede, ozve se nám, a my budem mít možnost jí taky kdykoliv zavolat," podíval se důležitě i na Mel.
"Jasně, tati," protočila oči Melanie, ale usmívala se. "Díky, Sebe," rychle ho objala, než se otočila i na svého skutečného otce. "A, jen tak mimochodem, Tony pozval i Pauline, Jessie i Violet. Takže kdybyste mě chtěli jo kontrolovat, můžete zavolat Pauline nebo Violet, Jessie bude s rodičema na prázdninách na Bahamách."
S tím se otočila a hrdě odkráčela, než se v domě rozeběhla, aby mohla zavolat nejdřív Tonymu a pak i holkám. Seb se jen zasmál a posadil se Pierrovi, který vypadal jak zmoklá slepice, na klín.
"Neber to tak hrozně. Je už dost velká na to, aby začala sbírat zkušenosti. Nebo dopadne jako já. Teda, jako já před třemi měsíci. A to bys snad nechtěl, ne?"
"No, kdyby pak potkala někoho, kdo jí zaopatří… promiň, tohle jsi asi slyšet nechtěl."
"To je dobrý," vážně, zvykl si. Mohl by začít zase dělat ve škole, ale pak by se nemohl postarat o děti a oni by si museli pořídit chůvu a… no, to raději ne. "Takže… co budeme o tom víkendu dělat my?"
"Jak to myslíš?"
"No… Victor v té době bude někde v půlce své výpravy, Melanie bude na Tonyho chatě a Louise si už dlouho stýská, že už Rose skoro nezná. Takže to vypadá…"
"Na volný víkend?" zašklebil se Pierre a okamžitě ho pevněji sevřel. Seb se jen tiše zahihňal a trochu se od něj odtáhl. "Chm, a co kdybychom prostě jenom… zůstali doma?" propálil ho jiskřivýma očima.
Přestože sexuální napětí mezi nimi bylo téměř hmatatelné, Seb od noci před jejich odjezdem do Austrálie nebyl v Pierrově ložnici a Pierre stále uznával jeho soukromí, takže mu nelezl do pokoje. Ani jinde zatím nedošlo k žádnému sexuálnímu kontaktu, kromě té jedné příhody, kdy se Seb udělal jen díky tomu, jak se o sebe třeli. Cítil se skutečně trapně, ale Pierre se na něj jen usmál a poslal ho se omýt. Takže když to teď vypadalo na volný víkend, vyskytla se jim i skvělá příležitost k prvnímu skutečně sexuálnímu kontaktu.
"To bude fajn."
***
Seb ztěžka zalapal po dechu a prohnul se, kousajíc si rty. Pierrovy ruce byly jednoduše všude a on se cítil tak… sexy. Kruci, tohle nezažil už tak zatraceně dlouhou dobu! Prohnul se a tiše zakňučel, jak Pierre promnul jeho bradavku mezi prsty, zatímco rty zkoumal jeho krk, mírně ho kousal. Jak je, sakra, možný, že tenhle člověk, pokud mohl soudit z těchhle doteků, sexuální bůh nechtěl pustit svou dceru na chatu s kamarády? Ať si říká, kdo chce, co chce, už jenom za tohle by ten chlap stál, i kdyby měl dalších pět dětí.
Zatnul všechny svaly a převalil se nad Pierra. Usadil se mu na klín a sám začal rty mapovat jeho čelist a následně i krk. Přisál se na jeho ohryzek a jazykem ho mírně poškádlil. Pousmál se, když Pierre zavrčel a pevněji stiskl jeho boky. Cítil, že roste ne jen jeho vzrušení. A zapomněl, jak dobré je cítit proti svému tvrdému klínu klín někoho jiného, bylo to tak… uspokojivé, omamující. Takže zatímco se jednou rukou opíral o jeho hrudník, tou druhou doputoval až do jeho klína a stiskl. Pierre horce vydechl a přirazil proti němu.
V tu chvíli hlasitě práskly dveře a Seb byl tak překvapený, že nadskočil a spadl z Pierra na zem, mezi gauč a stůl. Pierre se na něj nechápavě a poněkud ublíženě podíval, ale to už do obýváku vešla Melanie, na sobě měla jen přiléhavé džíny a top a make-up celý rozmazaný. Seba napadlo, jestli třeba neprší, ale pak si všiml stop po slzách a taky toho, že se jí mírně klepal spodní ret.
"Melanie!" vyhrkli oba a v tu chvíli byli na nohou. Melanie se na ně podívala, než se rozvzlykala, objala Pierra a zabořila mu obličej do trika. Pierre se na Seba naprosto bezmocně podíval. Co to bylo? Tohle od Melanie neznal už pár let. Seb mu ale jen naznačil, aby si i s ní sedl na gauč, a sám si rychle přisedl a objal ji kolem ramen. "Copak se stalo, Mel?" zeptal se měkce.
"T-to Tony," fňukla nezřetelně a pevněji se k Pierrovi přimkla. "On-on mě celou tu dobu podváděl!"
Seb s Pierrem si jen vyměnili ustarané pohledy. Jistě, Tony jim přišel sympatický, ale oba věděli, že osmnáctiletým klukům se nedá jenom tak věřit.
"Co kdybys nám to řekla všechno postupně?" navrhl opatrně Pierre, zatímco ji začal jemně, roztřeseně hladit po zádech.
"Bylo to fajn," začala už o něco klidněji. "Všichni jsme se tam bavili, přestaly existovat všechny ty rozdíly, co byly ve městě. Přespala jsem v jednom pokoji s Violet a Paulline. Takže to bylo fajn. Jenže dneska odpoledne si mě odchytil Nick, jeden Tonyho kámoš, a řekl mi, že mě Tony podvádí. Už pěknou dobu. Nechtěla jsem mu věřit, tak mi ukázal fotky. A on… T-Tony tam byl pokaždý s jinou holkou. Vždycky… vždycky si ji tak… majetnicky držel tak… vyloženě…," rozvzlykala se znovu. Pierre ji pevněji objal a naprosto bezbranně se podíval na Seba. Jasně, on věděl, co dělat - s Tonym. Rozbít mu hubu. Ale co s plačící Mel?
"Šla jsi za ním?" zeptal se opatrně Seb a stiskl Pierrovi rameno. Jen mlčky zavrtěl hlavou. Věděl, co by rád udělal. Jenže tohle nebyl jeho boj a Melanie ho navíc potřebovala.
"A-ano," škytla nešťastně. "Jen se na mě podíval a pokrčil rameny. Prej jsem nemohla bejt tak naivní a myslet si, že to vydrží čtvrt roku bez sexu."
Pierre se Sebem se zamračili, ale tentokrát se na sebe nepodívali. Oba si vzpomněli na dobu, kdy byli ve stejném věku. Čtvrt rok bez sexu se skutečně zdál jako věčnost. Ale v tu chvíli zrovna nebyla ta správná doba na to, aby to řekli nahlas.
"Uhm, no… to bude dobrý," začal nejistě Pierre. Seb se na něj povzbudivě usmál. "Vážně, zlato, pokud tohle dělal, nezasloužil si tě," nebo tak nějak se to říká, ne? Pierre už věděl, že takové věci se prostě stávají, ale šestnáct let není věk, ve kterém by to jeden měl zjistit. "A kde máš vlastně holky?"
"No… Paulline o tom ještě neví," mírně se od něj odtáhla Mel a znovu vzlykla. "A Violet mě přivezla. Ptala se, jestli jsem okay, ale já nechtěla… och Bože!" vyhrkla a zděšeně se na ně podívala. "Já… vy… měli jste volnej dům, co? A já… zkazila jsem to, vlítla jsem sem a… och Bože, já se vám TAK MOC omlouvám! Já… nemyslela jsem… zapomněla jsem… omlouvám se."
"Prosim tě," protočil oči Seb a snažil se ignorovat fakt, že se přes něj ještě teď přelévají vlny vzrušení. "Nech to bejt. Je pochopitelný, že teď nechceš nikoho vidět. Nicméně… nemáš právě dneska narozeniny?"
"No… mám," vykulila na něj nechápavě oči.
"Tak co ti tahle upíct dort?" usmál se na ni klidně Seb. "Teda, nevím, co všechno tady máme a nemáme a dort jsem vlastně nikdy nepekl, ale… zkusit to můžem, ne? A kdyžtak pošlem tátu na nákup."
"No jistě," povzdychl si teatrálně Pierre. "A zase to všechno odskáče táta."
Melanie se nejistě usmála, setřela si slzy a přikývla.
"Já… zajdu se převlíknout a umejt."
Vstala a odešla do patra. Ve chvíli, kdy odešla z místnosti, to byl Seb, kdo se zhroutil Pierrovi na hrudník.
"Tohle mě zabije," zakňučel ublíženě. "To mě Bůh vážně tak nesnáší?"
"Hele, vydržels to deset let, vydržíš to i dalších pár dní," potlačil smích Pierre. "Stejně to nechápu. Deset let?"
"Tak abys věděl, není to deset let," odsekl Seb, ale jen se k němu pevněji přitiskl. "Jsou to čtyři měsíce. I já znám gaykluby, víš? Ale stejně… Proč si každý myslí, že člověk po třicítce sexuálně nežije?"
"Protože je dost nechutný si v takový situaci představit rodiče," zašklebil se Pierre a objal ho kolem ramen. "A teď vstávej. Kdybys tu chtěl takhle zůstat, neměls navrhovat dort."
"Mel potřebuje rozptýlit," povzdychl si Seb a odtáhl se od něj. "Ježiši, mám nové pravidlo ohledně partnerů! Příště, až si budu někoho hledat, připomeň mi, že má být nejen nezadanej, ale taky bezdětnej."
"S radostí," zakřenil se na něj Pierre. "Jen co se přesvědčim o tom, že v tvém dosahu nikdo takovej nebude."
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Suzu Suzu | 30. srpna 2012 v 13:31 | Reagovat

Tony je hajzl, ale vůbec jsem nečekala, že by Mel podvedl, vypadali jako hezký pár. :/
Ale je mi trochu líto, že je Mel vyrušila. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama