Prosinec 2013

(Christmas) Tree

24. prosince 2013 v 14:00 | Sandra |  Ostatní
Předloha: Merlin
Pár: Merthur (Arthur Pendragon/Merlin)
Forma: er
Varování: fluff, odhalení magie

Merlin. Merlin! Můj milovaný, milovaný Merlin, kterého v posledních dnech oplakávám. Je to rok od jeho konce od... no, kdo viděl, ví. Řekněme jen, že ještě stále ještě nejsem přenesená přes ten konec.
Merthur je ovšem geniální pár. Jako vážně - když pro nic jinýho, tak tenle pár za těch pět řad stojí. Donutí vás se smát, zlomí vám srdce, rozbrečí vás a vy zjistíte, že jednoduše chcete, aby i vy jste našli druhou stranu své mince...
K povídce nic říkat nebudu. Užijte si ji, protože, jak jste asi pochopili, s největší pravděpodobností bude na nějakou dobu poslední.
Veselé Vánoce!


Chistmas Eve

24. prosince 2013 v 13:00 | Sandra |  Ostatní
Předloha: Harry Potter
Pár: Drarry (Harry Potter/Draco Malfoy)
Forma: er
Varování: fluff, zmíněý mpreg

Ano! Ano, dámy a pánové, já to konečně udělala! Konečně jsem napsala povídku na Harryho Pottera! A je to skvělý pocit =D
Předpokládám, že víc k tomuto fandomu říkat nemusí. Protože kdo nezná Harryho Pottera, jako by neexistoval.
Povídka se odehrává několik let po válce (osobně odhaduji tak čtrnáct po poslední kapitole), epilog naprosto ignoruje. Myslím, že zbytek se dozvíte přímo v povídce, takže... si ji užijte =o)


Merry Christmas, Kiss My Ass

24. prosince 2013 v 12:00 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další
Ano, moji milí, přestože to tak nevypadá, stále ještě žiju. A, jak jste asi uhodli, zrovna dvakrát nadšená z letošních Vánoc nejsem. Na mojí obranu - tohle je název písičky! Naprosto regulérní písničky, dokonce i s klipem!
Nicméně by to asi chtělo důvod, proč jsem se tak dlouho neozvala, že?