Taming the Beast

1. července 2015 v 12:00 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další
Takže... vzpomínáte na prázdniny před třemi lety? (A shit, nemůžu uvěřit, že je to vážně tak dávno). Tenkrát jsme s Eliott dokončily (no... opravily a zveřejnily) naši tehdy první společnou povídku - Baby, let's get married.
No, a letos je naše dynamické duo zpět s další povídkou.
Ano, naschvál jsem řekla "další", ne "druhou", protože tohle je vlastně čtvrtá povídka, kterou jsme společně napsaly, ale vzhledem k tomu, že druhá a třetí jsou originálky a my máme poněkud větší ambice než psaní do šuplíku (okay, na blog), tak ty asi ještě dlouho nikdo neuvidí.
Nicméně - zpátky k tématu.

Vím, jak jsem tenkrát vychvalovala BLGM. A já to tenkrát takhle vážně cítila. Ale víte co? Tohle je lepší. Kromě toho, že je to snad jediná věc, kterou jsem v poslední době dokončila (a i proto je lepší psát s někým - vždycky vás to dokope ke psaní. A navíc toho nemusíte napsat tolik najednou), vážně se ohledně toho cítím dobře a ráda si to pročítám.
Nicméně podobnost s BLGT je minimální - ano, jedná se o povídku v ich formě z dvou pohledů - kurzívou psaná má část, normálně psaná ta Eliottina. Vím, že ne každý má ich formu rád, ale zkusit to můžete, no ne?

A teď už konkrétně.
Taming the Beast je dvojitá fanfikce - odehrává se v Bradavicích, ovšem jejími hlavními hrdiny jsouAvengers (no... potřebovali jsme trochu víc lidí, takže se tam vůbec objevují narážky na Marvel, ale hlavními hrdiny jsou fakt Avengers). Teda, filmová verze Avengers. Na komixy bohužel ani jedna znás nemá zrovna čas...
Co se párů týče... no, příběh je vyprávěn z pohledu Tonyho Starka a Bruce Bannera, takže konečný pár asi každému dojde, ale věc je ta, že těch párů je tam... mnoho. Mnoho, mnoho a v první půli se celkem rychle střídají. Nechci nic víc prozrazovat, protože na tom pochopitelně závisí příběh a já vám ho nechci zkazit.
Ale varování je asi fér - většina kapitol je 18+ a se sexem zrovna nešetříme. Jedna postava se tam objevuje v páru s dalšíma... echm... pěti? Aspoň náznakem určitě...
Na druhou stranu - všichni určitě víte, že já jsem "jen jeden pravý pár ve fandomu a přes to vlak nejede" a tahle povídka se mi stejně líbí, takže si myslím, že za zkoušku to určitě stojí.
Jak už jsem řekla - jedním z hlavních hrdinů je Bruce Banner, takže ano, i s Hulkem se tam vypořádáváme, kdyby to někoho zajímalo. Nicméně ne, Tony nemá... tu věc ve své hrudi (arc reactor, anyone?).

První kapitola přibyde už dneska ve tři hodiny odpoledne. Další pak budou přibývat každé tři dny ve stejnou dobu. A věřte mi - nějakou dobu ten příběh zabere. Neřeknu vám, jak dlouho, abyte měli také nějaké překvapení, ale nastavování mi zabralo dva a půl dne, takže... tak.

Jak už jsem jednou slíbila - budu se snažit něco přidávat i sem, alespoň něco dokončit. Ale tohle je také moje dílo (no... napůl moje), takže proč si nezkrátit prázndiny právě tím?
Doufám, že vás na tom blogu uvidíme. =o)

Brzy na viděnou!

Sandra
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 market market | 14. července 2015 v 11:00 | Reagovat

Super :) Těším se na další vaše spolupráce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama