Budoucnost blogu a další otázky

16. května 2017 v 14:30 | Sandra |  Sandřiny poznámky, postřehy a další
Než začnu naostro, ráda bych vyjádřila neuvěřitelnou vděčnost každému z vás, kdo jste nechal komentář u Suite Life. Speciálně děkuji market a luki - neumíte si představit, jak moc mi vaše komentáře zvedaly náladu. Každý z nich mi rozjasnil den =o)
Ale teď k tomu, proč píšu.
Padl dotaz, jestli se chystám dál psát.
Samozřejmě, že se chystám psát (hned, jak se mi podaří vymotat se z drápů zkouškového). Otázka je, zda budete mít stále zájem to číst.

Nějak se totiž stalo, že už nepíšu česky. Dvě poslední povídky, které tu vycházely, jsem měla rozepsané celá léta, proto jsem je taky v češtině dokončila. Ale cokoliv nyní začínám, automaticky píšu v angličtině.
Vím, že takhle přijdu asi o spoustu z vás, ale tomu už nepomůžu.

Mám napsanou povídku, na kterou jsem skutečně hrdá. Už jsem vám o ní psala a ptala se, jestli byste ji četli. Jediný, kdo mi odpověděl, byla market (a opět - díky za to), nicméně její odpověď mi v rozhodování nepomohla.
Chápu, že se vám třeba nechce odpovídat v komentáři. Proto jsem vytvořila anketu pod článkem.
Pokud budete chtít, abych sem ty povídky dávala, dám je vždy přednostně sem a teprve následně, až tu bude celá povídka, budu hledat jimou platformu (určitě archive). Pokud ne, nebudu se obtěžovat.

Prosím, neberte to jako vydírání. Ráda se podvolím vašemu přání. Pokud to zde ovšem nebude nikdo číst, nevidím důvod, proč bych tím otravovala vás i sebe.

Anketa poběží zhruba týden, pak se podle jejích výsledků zařídím.
Děkuji za každý hlas a každý komentář přivítám.

Příště (snad) na viděnou!
Sandra
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 luki luki | 17. května 2017 v 13:35 | Reagovat

Nejdřív jsem ještě jednou chtěla poděkovat za tvou povídku Suite Life in Dress. Moc moc jsem si ji užila. Z možností ankety jsem si nevybrala, takže ti to raději napíšu. Za sebe bych raději volila češtinu. V angličtině dost plavu, takže mi to jako jazyk pro čtení moc nevyhovuje. Ale zase když je ta povídka od tebe, tak bych byla i ochotná to alespoň zkusit (google translator by to teda ale jistil)
Takže asi tak... raději češtinu, ale pokud by to znamenalo, že by tady už nikdy nic nepřibylo a ty bys zrušila úplně celý blog, tak to prosím raději ty povídky přidávej a sama uvidíš, jestli to půjde :)

2 Sandra Taylor Sandra Taylor | 17. května 2017 v 14:31 | Reagovat

[1]: a já ještě jednou děkuji zakomentáře. Na pravidelné komentáře už dávno nejsem zvyklá, takže ty tvoje mě vždy moc potěšily =o)
Budu poctěna, když se kvůli mně vydáš do vod více méně neznámého jazyka. Můžu tě ujistit, že já se přesně takhle (s berličkou v podobě google translate, které jsem se vzdávala jen postupně) anglicky naučila.
Upřímně doufám, že ti ty povídky budou stát za to =o) Vždycky můžeš začít s těma, které tu už v angličtině mám ;-) Ujišťuji tě, že některé z nich jsou velmi krátké (Jonny's list má jen nějakých 500 slov)

3 market market | 17. května 2017 v 19:19 | Reagovat

Děkuji za poděkování :D Jak jsem už jednou psala, taky na to nejsem s angličtinou nejlíp, ale myslím, že se přes to přenesu a budu se snažit si to přeložit. Sice to bude trochu trvat, ale věřím, že to bude stát za to. Nebylo by to poprvé, co bych četla povídky v angličtině.
Sice bych byla ráda, kdyby to bylo v češtině, ale já se přizpůsobím.
Tvoje povídky mám moc ráda a ráda se k nim vracím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama