Komentáře

1 luki luki | 17. května 2017 v 13:35 | Reagovat

Nejdřív jsem ještě jednou chtěla poděkovat za tvou povídku Suite Life in Dress. Moc moc jsem si ji užila. Z možností ankety jsem si nevybrala, takže ti to raději napíšu. Za sebe bych raději volila češtinu. V angličtině dost plavu, takže mi to jako jazyk pro čtení moc nevyhovuje. Ale zase když je ta povídka od tebe, tak bych byla i ochotná to alespoň zkusit (google translator by to teda ale jistil)
Takže asi tak... raději češtinu, ale pokud by to znamenalo, že by tady už nikdy nic nepřibylo a ty bys zrušila úplně celý blog, tak to prosím raději ty povídky přidávej a sama uvidíš, jestli to půjde :)

2 Sandra Taylor Sandra Taylor | 17. května 2017 v 14:31 | Reagovat

[1]: a já ještě jednou děkuji zakomentáře. Na pravidelné komentáře už dávno nejsem zvyklá, takže ty tvoje mě vždy moc potěšily =o)
Budu poctěna, když se kvůli mně vydáš do vod více méně neznámého jazyka. Můžu tě ujistit, že já se přesně takhle (s berličkou v podobě google translate, které jsem se vzdávala jen postupně) anglicky naučila.
Upřímně doufám, že ti ty povídky budou stát za to =o) Vždycky můžeš začít s těma, které tu už v angličtině mám ;-) Ujišťuji tě, že některé z nich jsou velmi krátké (Jonny's list má jen nějakých 500 slov)

3 market market | 17. května 2017 v 19:19 | Reagovat

Děkuji za poděkování :D Jak jsem už jednou psala, taky na to nejsem s angličtinou nejlíp, ale myslím, že se přes to přenesu a budu se snažit si to přeložit. Sice to bude trochu trvat, ale věřím, že to bude stát za to. Nebylo by to poprvé, co bych četla povídky v angličtině.
Sice bych byla ráda, kdyby to bylo v češtině, ale já se přizpůsobím.
Tvoje povídky mám moc ráda a ráda se k nim vracím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.